Sektördeki 8 yıllık tecrübesiyle CFC Kimya, Yapı Kimyasalları alanında yüksek standartlı üretimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda müşterilerinin beğenisini kazanmayı başaran ve ciddi bir ivmeyle hergeçen gün yıldızı dahada parlayan başarılı bir firmadır.

Pörtföyündeki Çok Amaçlı Silikonlar, Mastikler,Yapıştırıcılar,Köpükler, Aerosol ve Otomotive bakım ürünleriyle; İnşaat, Mobilya, Otomotiv vb. Birçok endüstriyel alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Smartfix ana markasıyla müşterilerine en yüksek standart ve kalitede ürünler sunmaya çalışan CFC Kimya, kalitesini artırabilmek için Arge çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

— SMART SOLUTIONS

CFC Kimya, özellikle tedariğin zor, ihtiyacın fazla olduğu bölgelerde müşterilerinin ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabilmek adına uluslararası Şubeler oluşturmayı hedeflemektedir. Uluslararası bu açılımların başında doğu afrika bölgesine hizmet verebilmek için Kenya’nın başkenti Nairobi’deki şubesi gelmektedir. CFC Kimya, siz değerli müşterilerine yakından destek verebilmek için ülke ve bölgesel bazda bayilik sistemi kurmaktadır. Bu bağlamda CFC Kimya, kendisi ile çalışma ortaklığı yapmayı isteyen firmalarla bayilik olanaklarını paylaşmaya herzaman hazırdır.

KÖPÜKLER — MASTİKLER — YAPIŞTIRICILAR — YAĞLAYICILAR